You are currently viewing ANUNȚ LICITAȚIE PENTRU PICTURĂ DIN NOU LA BISERICA PAROHIEI PRIBOIU DIN PROTOIERIA PUCIOASA

ANUNȚ LICITAȚIE PENTRU PICTURĂ DIN NOU LA BISERICA PAROHIEI PRIBOIU DIN PROTOIERIA PUCIOASA

Parohia Priboiu, Protopopiatul Pucioasa, Arhiepiscopia Târgoviștei, cu sediul în localitatea Priboiu, strada Drumul Vechi, nr. 2A, comuna Brănești, județul Dâmbovița, organizează licitație în vederea adjudecării lucrărilor de pictură din nou, în tehnica fresco, de la biserica cu hramul „Sfinții Împărați Constantin și Elena”, pentru o suprafață de aproximativ 550 mp, în data de 11 octombrie 2021, ora 10.00, la sediul Protoieriei Pucioasa, strada Dacia nr. 23, orașul Pucioasa, județul Dâmbovița, cod poștal 135400.

Informații privind devizul lucrărilor de pictură și caietul de sarcini, pot fi obținute la Pc. Preot paroh Ciprian-Ionuț Cristea, telefon 0764302465, e-mail: cipriancristea2008@yahoo.com. Ofertele vor fi transmise la sediul Protoieriei, până la data de 10 octombrie 2021.

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIŞTEI