You are currently viewing ANUNȚ LICITAȚIE PICTURĂ DIN NOU LA BISERICA PAROHIALĂ BĂRBULEȚU DIN ARHIEPISCOPIA TÂRGOVIȘTEI

ANUNȚ LICITAȚIE PICTURĂ DIN NOU LA BISERICA PAROHIALĂ BĂRBULEȚU DIN ARHIEPISCOPIA TÂRGOVIȘTEI

   Parohia Bărbulețu, Protopopiatul Târgoviște Nord, Arhiepiscopia Târgoviștei, cu sediul în localitatea Bărbulețu, județul Dâmbovița, organizează licitație în vederea adjudecării lucrărilor de pictură din nou, în tehnica fresco, pentru o suprafață de aproximativ 950 m.p., la biserica parohială. Pictorii interesați vor prezenta parohiei, până în data de 13 iulie 2019, ofertele de execuție, însoțite de un CV și portofoliu de lucrări. Acestea vor fi analizate în ședința Consiliului parohial din data de 14 iulie 2019, ora 13.00.
   Informații privind devizul lucrărilor și caietul de sarcini, pot fi obținute de la Pc. Preot paroh Nichita Iulian VOICU (telefon: 0721074982 / 0762222373, e-mail: voicuiulian44@yahoo.com).

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIŞTEI