You are currently viewing ANUNȚ LICITAȚIE PICTURĂ DIN NOU LA BISERICA PAROHIALĂ VIIȘOARA DIN ARHIEPISCOPIA TÂRGOVIȘTEI

ANUNȚ LICITAȚIE PICTURĂ DIN NOU LA BISERICA PAROHIALĂ VIIȘOARA DIN ARHIEPISCOPIA TÂRGOVIȘTEI

 

      Parohia Viișoara, Protopopiatul Târgoviște Nord, Arhiepiscopia Târgoviștei, cu sediul în sat Viișoara, comuna Ulmi, județul Dâmbovița, organizează licitație în vederea adjudecării lucrărilor de pictură din nou, în tehnica secco, pentru o suprafață de aproximativ 1.000 m.p., la biserica parohială. Pictorii interesați vor prezenta parohiei, până în data de 18 iulie 2020, ofertele de execuție, însoțite de un CV și portofoliu de lucrări.

      Acestea vor fi analizate în ședința Consiliului parohial din data de 19 iulie 2020, ora 12.00.
      Informații privind devizul lucrărilor și caietul de sarcini pot fi obținute de la Pc. Preot paroh Dumitru Chivulescu (telefon: 0726507646; e-mail:dumitruchivulescu@yahoo.com).

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIŞTEI