You are currently viewing ANUNȚ LICITAȚIE PICTURĂ DIN NOU, LA PAROHIA ILFOVENI

ANUNȚ LICITAȚIE PICTURĂ DIN NOU, LA PAROHIA ILFOVENI

 

      Parohia Ilfoveni, Protopopiatul Târgoviște Sud, Arhiepiscopia Târgoviștei, cu sediul în localitatea Ilfoveni, comuna Nucet, județul Dâmbovița, organizează licitație în vederea adjudecării lucrărilor de pictură din nou, în tehnica fresco, pentru o suprafață de aproximativ 950 mp, la biserica parohială cu hramul „Pogorârea Sfântului Duh”.
      Pictorii interesați vor transmite parohiei ofertele de execuție, însoțite de un CV și portofoliu de lucrări, care vor fi analizate în ședința Consiliului parohial, din data de 20 octombrie 2019, ora 13.00.
         Informații privind devizul lucrărilor și caietul de sarcini pot fi obținute de la Pc. Pr. paroh Adrian POPA (telefon: 0764479573, e-mail: adryanpopa2016@gmail.com).

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIŞTEI