You are currently viewing ANUNŢ LICITAŢIE PICTURĂ DIN NOU LA PAROHIA PIETROȘIȚA III, PROTOIERIA PUCIOASA DIN ARHIEPISCOPIA TÂRGOVIȘTEI

ANUNŢ LICITAŢIE PICTURĂ DIN NOU LA PAROHIA PIETROȘIȚA III, PROTOIERIA PUCIOASA DIN ARHIEPISCOPIA TÂRGOVIȘTEI

   Parohia Pietroșița III, Protopopiatul Pucioasa din Arhiepiscopia Târgoviștei, cu sediul în sat Dealu Frumos, com. Pietroșița, Județul Dâmbovița, organizează licitație în vederea adjudecării lucrărilor de pictură din nou, în tehnica fresco, pentru o suprafață de aproximativ 370 m.p., la biserica parohială, în data de 30 octombrie 2016, ora 13.00.    Informații privind devizul lucrărilor de pictură și caietul de sarcini, pot fi obținute la telefon 0762-222-479, Preot Paroh Ciprian Popescu, e-mail: popescuciprian2007@yahoo.com.

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI