You are currently viewing ANUNŢ LICITAŢIE VÂNZARE MASĂ LEMNOASĂ (DOBORÂTURI)

ANUNŢ LICITAŢIE VÂNZARE MASĂ LEMNOASĂ (DOBORÂTURI)

 

   Arhiepiscopia Târgoviştei, cu sediul în municipiul Târgovişte, str. Mihai Bravu nr. 11, judeţul Dâmboviţa, anunţă firmele de profil că pune în vânzare, prin licitaţie (preţul cel mai mare), cantitatea de 1.059 mc masă lemnoasă (rășinoase, 920 mc; fag, 139 mc), provenită din doborâturi, căderi accidentale şi lucrări de igienizare, situată pe raza Ocolului Silvic Ialomicioara, judeţul Dâmboviţa.

Firmele interesate pot obţine documentaţia specifică, de la Centrul Eparhial al Arhiepiscopiei Târgovişte – situat la adresa menţionată mai sus, până la data de 24 martie 2020, ora 14.00, ofertele de preţ urmând a fi depuse, la aceeaşi adresă sau prin e-mail –  cancelaria@arhtgv.ro, cel mai târziu, la data de 27 martie 2020, ora 14.00.

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI