You are currently viewing ARHIEPISCOPIA TÂRGOVIȘTEI ORGANIZEAZĂ CONCURS PENTRU OCUPAREA UNUI POST VACANT DE INGINER CONSTRUCTOR

ARHIEPISCOPIA TÂRGOVIȘTEI ORGANIZEAZĂ CONCURS PENTRU OCUPAREA UNUI POST VACANT DE INGINER CONSTRUCTOR

Arhiepiscopia Târgoviștei organizează concurs pentru ocuparea unui post vacant de inginer constructor, în ziua de 07 septembrie 2021, ora 10.00, la sediul Centrului eparhial, situat în municipiul Târgoviște, str. Mihai Bravu, nr. 11, județul Dâmbovița.
Condițiile de participare sunt: studii superioare de specialitate, cunoștințe operare PC, să nu fi suferit condamnări pentru săvârșirea unor infracțiuni care conduc la incompatibilitate cu exercitarea funcției și stare de sănătate corespunzătoare.
Dosarele vor conține:
– cerere către Înaltpreasfințitul Părinte Arhiepiscop și Mitropolit Nifon;
– copie după actele de studii;
– copie după cartea de identitate;
– copie după certificatul de căsătorie (dacă este cazul);
– copie după certificatul de Botez;
– curriculum vitae;
– cazier judiciar;
– adeverință medicală.
Concursul va consta în: probă scrisă și interviu.
Dosarele se depun la sediul Centrului eparhial, până la data de 03 septembrie 2021, ora 15.00.

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI