You are currently viewing CURSURI PENTRU COPII PE TIMPUL VERII LA CENTRUL SOCIAL CREȘTIN AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI

CURSURI PENTRU COPII PE TIMPUL VERII LA CENTRUL SOCIAL CREȘTIN AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI

 

      

 

   Cu binecuvântarea Înaltpreasfințitului Părinte Arhiepiscop și Mitropolit NIFON, pe perioada vacanței de vară, la Centrul Social Creștin al Arhiepiscopiei Târgoviștei, se vor desfășura activități recreative cu copiii. Astfel, în cadrul atelierelor de artă se vor desfășura activități tematice de cusătorie, desen, bricolaj, dar și multe altele. Aceste cursuri vor avea loc în mod gratuit, ca parte a contribuției Eparhiei noastre la educarea tinerei generații. Cei interesați pot apela secretariatul Centrului la telefonul: 0245.217.936.

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI