You are currently viewing DARURI OFERITE CENTRULUI FLOAREA SPERA­NȚEI DIN PUCIOASA DE PAROHII ALE ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI

DARURI OFERITE CENTRULUI FLOAREA SPERA­NȚEI DIN PUCIOASA DE PAROHII ALE ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI

 

   Cu binecuvantarea Înaltpreasfințitului Părinte Arhiepiscop și Mitropolit Nifon, joi, 14 decem­brie 2017, parohiile: Moță­ieni II, Vârfuri, Vu­lcana Băi și Vișineș­ti, Protoieria Pucioasa, au dăruit pr­oduse alimentare și igenico-sanitare Centrului Floarea Spera­nței din Pucioasa.

   Aceste produse, necesare bunei desfășurări a activității centrului mai sus amintit, au fost oferite, în cadrul proiectului săptămânal de sprijinire a instituțiilor social-filantropice din județul nostru, inițiat de către Înaltpreasfinția Sa.

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI