You are currently viewing LICITAȚIE PENTRU PICTURĂ  LA NOUA BISERICĂ DIN PAROHIA DOBRA

LICITAȚIE PENTRU PICTURĂ LA NOUA BISERICĂ DIN PAROHIA DOBRA

Parohia Dobra, categoria I, Protopopiatul Târgoviște Sud, Arhiepiscopia Târgoviștei, organizează licitație în vederea adjudecării lucrărilor de pictură din nou, în tehnica fresco, la noua biserică parohială, cu hramul „Adormirea Maicii Domnului”, pentru o suprafață de aproximativ 1.045 mp.

Licitația va avea loc în data de 10 martie 2022, ora 11.00, la sediul parohiei din comuna Dobra, nr. 578A, județul Dâmbovița.

Informații privind devizul lucrărilor de pictură și caietul de sarcini, pot fi obținute de la Pc. Preot paroh Safta Marius Ioan, telefon 0767893733, e-mail: safta.mariusioan@yahoo.com. Pictorii bisericești vor prezenta oferte de execuție până la data de 9 martie 2022.

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIŞTEI