You are currently viewing POST VACANT DE CONTABIL LA PROTOIERIA TITU

POST VACANT DE CONTABIL LA PROTOIERIA TITU

Arhiepiscopia Târgoviștei organizează concurs pentru ocuparea unui post vacant de referent de specialitate financiar-contabilitate la Protoieria Titu, în ziua de 27 iulie 2023, ora 10.00, la sediul Centrului eparhial, situat în municipiul Târgoviște, str. Mihai Bravu, nr. 11, județul Dâmbovița.

Condițiile de participare sunt: studii superioare de specialitate, cunoștințe operare PC, Windows, Microsoft Office, să nu fi suferit condamnări pentru săvârșirea unor infracțiuni care conduc la incompatibilitate cu exercitarea funcției și stare de sănătate corespunzătoare.

Dosarele vor conține:

– cerere către Înaltpreasfințitul Părinte Arhiepiscop și Mitropolit Nifon;

– copie după actele de studii;

– copie după cartea de identitate;

– copie după certificatul de căsătorie (dacă este cazul);

– copie după certificatul de Botez;

– curriculum vitae;

– cazier judiciar;

– adeverință medicală.

Concursul va consta în: probă de verificare operare calculator (Word, Excel), o probă scrisă și interviu.

Dosarele se depun la sediul Centrului eparhial, până la data de 24 iulie 2023, ora 15.00.

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI