You are currently viewing TRANSMISII LIVE DE LA CATEDRALA DIN TÂRGOVIȘTE CU PRILEJUL SĂRBĂTORILOR PASCALE 2020

TRANSMISII LIVE DE LA CATEDRALA DIN TÂRGOVIȘTE CU PRILEJUL SĂRBĂTORILOR PASCALE 2020

 

   În ziua de vineri, 17 aprilie 2020, va avea loc transmisia în direct, pe pagina de facebook a Arhiepiscopiei Târgoviștei, a slujbei Deniei Prohodului Domnului, ce va fi săvârșită de Înaltpreasfințitul Părinte Mitropolit Nifon, în interiorul Catedralei din Târgoviște, între orele 18.45 – 21.15

   De asemenea, în ziua de Duminică, 19 aprilie 2020, între orele: 0.00 –00.30, va avea loc transmisia în direct, pe pagina de facebook a Arhiepiscopiei Târgoviștei, a slujbei Învierii Domnului, săvârșită de Înaltpreasfințitul Părinte Mitropolit Nifon, în exteriorul Catedralei din Târgoviște.

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIȘTEI