You are currently viewing LICITAȚIE PENTRU PICTURĂ LA NOUA BISERICĂ DIN PAROHIA DOBRA, PROTOIERIA TÂRGOVIȘTE SUD

LICITAȚIE PENTRU PICTURĂ LA NOUA BISERICĂ DIN PAROHIA DOBRA, PROTOIERIA TÂRGOVIȘTE SUD

Parohia Dobra, categoria I, Protopopiatul Târgoviște Sud, Arhiepiscopia Târgoviștei, organizează licitație în vederea adjudecării lucrărilor de pictură din nou, în tehnica fresco, la noua biserică parohială, cu hramul „Adormirea Maicii Domnului”, pentru o suprafață de aproximativ 1.045 mp.

Licitația va avea loc în data de 25 octombrie 2021, ora 10.00, la sediul parohiei din comuna Dobra, nr. 578A, județul Dâmbovița.

Informații privind devizul lucrărilor de pictură și caietul de sarcini, pot fi obținute de la Pc. Preot paroh Safta Marius Ioan, telefon 0767893733, e-mail: safta.mariusioan@yahoo.com. Pictorii bisericești vor prezenta oferte de execuție până la data de 24 octombrie 2021.

 

BIROUL DE PRESĂ AL ARHIEPISCOPIEI TÂRGOVIŞTEI